Financování

FINANCOVÁNÍ

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně financování volejte nebo pište, vytvoříme Vám individuální nabídku:

Michal Hříbal, mob. 777 703 722, michal@autecobs.cz

ČASTÉ DOTAZY

Jaký je rozdíl mezi finančním leasingem a úvěrem?

Finanční leasing je forma financování, kdy dlouhodobě užíváte vůz za úhradu v podobě leasingových splátek. Předmět leasingu je ve vlastnictví leasingové společnosti a po ukončení leasingové smlouvy a splacení zůstatkové hodnoty (obvykle ve výši symbolických 1 000 Kč + DPH) přechází vůz do Vašeho vlastnictví. Doba trvání leasingové smlouvy v případě finančního leasingu je vymezena Zákonem o daních z příjmů dle odpisové skupiny předmětu leasingu. Finanční leasing je určen pouze pro fyzické osoby podnikající a právnické osoby
Úvěr je forma financování, kdy kupujícím jste Vy a předmětný vůz se jeho převzetím stává Vaším majetkem. Úvěr není zatěžován DPH z finančních služeb. Doba trvání úvěrové smlouvy není zákonem nijak stanovena.

Co je operativní leasing?

Operativní leasing je pronájem, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení investice. Součástí pronájmu je doprovodný servis předmětu leasingu v dohodnutém rozsahu. Smlouva na operativní leasing je uzavírána na relativně krátkou dobu. Po skončení doby splácení zůstává předmět leasingu v majetku leasingové společnosti (pokud nedojde k jiné dohodě).

Jak je to s pojištěním u finančního leasingu?

Po celou dobu trvání leasingové smlouvy je podmínkou mít vůz havarijně pojištěn a ze zákona je nutné mít uzavřeno povinné ručení.
Obvykle je nabídka financování spojena s nabídkou povinného ručení a havarijního pojištění za zvýhodněné sazby přes RCI Financial Services s.r.o. Dále nabízíme pojištění schopnosti splácet, pojištění GAP a širokou škálu doplňkového pojištění (např. pojištění čelní skla, zavazadel, spolucestujících osob, atd.). Všechna tato pojištění jsou zahrnuta do splátek. Garantujeme výši pojistného po celou dobu financování. U povinného ručení je možná i přefakturace pojistného se zohledněním bonusů za bezeškodní průběh z předchozího pojištění.

Jak je to s pojištěním u úvěru?

Po celou dobu trvání úvěrové smlouvy je podmínkou mít vůz havarijně pojištěn (neplatí pro úvěry na ojeté vozy do výše 200 tis. Kč) a ze zákona je nutné mít uzavřeno povinné ručení.
Obvykle je nabídka financování spojena s nabídkou povinného ručení a havarijního pojištění za zvýhodněné sazby přes RCI Fianancial Services s.r.o. Dále nabízíme pojištění schopnosti splácet, pojištění GAP a širokou škálu doplňkového pojištění (např. pojištění čelní skla, zavazadel, spolucestujících osob, atd.). Všechna tato pojištění jsou zahrnuta do splátek. Garantujeme výši pojistného po celou dobu financování. U povinného ručení je možná i přefakturace pojistného se zohledněním bonusů za bezeškodní průběh z předchozího pojištění.

Co je to pojištění schopností splácet?

Jedná se o pojištění, které Vám pojistí splacení Vašich závazků (leasingových splátek, splátek úvěru) v případě neočekávaných životních událostí a umožní Vám tak ponechat si i v tomto případě vozidlo.

Co je to pojištění GAP?

Pojištění GAP nabízí plnou pojistnou ochranu, která odstraní všechny Vaše starosti spojené s možností odcizení vozidla, totální škody v případě havárie nebo zničení vozidla živelnou událostí. Jedinečné podmínky těchto pojistných produktů Vám zajistí dostatek finančních prostředků na nákup nového automobilu tzn. 100% pojistné plnění v prvních 3 letech.

Úvěrová kalkulačka

Cena vozu (Kč)
Úroková míra (%)
Doba splác. (m)
Akontace (Kč)
Vypočítat
Měsíční splátka (Kč)
Výše úroku (Kč)
Cekem bude zaplaceno (Kč)
Máte otázky? Zavolejte nám.
777 703 722

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin