Vážení zákazníci, zde si můžete přečíst tiskovou zprávu k aktuálnímu dění v AUTECO BS.

Vážení zákazníci a motoristé, rozšiřujeme pro Vás naše služby : RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL. Programy: Basic 399,- Kč, Basic + 599,- Kč a Classic 999,- Kč Objednávat se můžete na tel. 516 453 925.

DACIA Logan MCV I – 500 000 km

Nevěříte, že se dá s DACIA Logan MCV I najet 500 000 km? Jde! O svou zkušenost se s námi podělil Ing. Michal Kunc, Ph.D.

Novinky 1

Vyhlášení soutěže z Boskovických běhů 1.5.2018

Vážení zákazníci, máme zde vyhlášení naší malé soutěže z letošních Boskovických běhů 1.5.2018

První místo – novou Dacii Duster s plnou nádrží zdarma na celý víkend vyhrála paní Alena Zoubková ze Svitávky, druhé místo – mytí vozu včetně interiéru v hodnotě 1 000,- získal pan Miroslav Buš z Boskovic a třetí místo – ruční mytí vozu v hodnotě 300,- získala Alena Černá z Blanska.

Všem výhercům moc gratulujeme. Team AUTECO BS.

Novinky 2

Vyhlášení naší malé soutěže z Blanenského Půlmaratonu 2017

Vážení zákazníci, máme zde vyhlášení naší malé soutěže z Blanenského Půlmaratonu.

Celkem si Vás přišlo zasoutěžit 118, výhry máme ale bohužel jen tři… : 1. místo ( Renault Kadjar na víkend s plnou nádrží zdarma ) vyhrála Anna Husáková z Boskovic , 2. místo ( mytí vozu včetně interiéru v hodnotě 1 000 Kč ) získala Markéta Viščorová z Brna a třetí místo ( mytí vozu v hodnotě 300 Kč ) získal Jaromír Hodina z Křťenova.

Vítězům moc gratulujeme a zároveň děkujeme všem, kdo měl chuť si s námi zasoutěžit. Váš team AUTECO BS.

Vyhlášení soutěže z Boskovických běhů 2017

Máme tady vyhlášení naší malé soutěže z Boskovických běhů, kde jsme již tradičně partnerem soutěže. Podívejte se kdo získal letošní ceny.

1.místo – Renault Megane s plnou nádrží na víkend vyhrála Eva Štrofová z Černé Hory,
2.místo – mytí automobilu v hodnotě 1 000 Kč vyhrál Jiří Staněk z Boskovic,
3.místo – mytí automobilu v hodnotě 300 Kč vyhrála Gabriela Hédlová z Adamova.

Děkujeme všem za účast, bylo Vás 196. Gratulujeme výhercům, které budeme v příštím týdnu kontaktovat.

Team AUTECO BS.

Novinky 3

Předání oficiálního vozu pro Boskovické běhy 2017

Dnes 3.4.2017 jsme předali Sportuj s námi oficiální vůz pro Boskovické běhy 2017

Boskovické běhy vyvrcholí jako vždy 1.května na boskovickém náměstí. AUTECO BS podporuje tuto akci od samého počátku, letos máme již 8.ročník.

Dívka České republiky 2016

Finálový galavečer sedmého ročníku soutěže Dívka České republiky – Hledáme sympatickou sportující slečnu se koná v úterý 27. 9. 2016 v 19.30 v Boby centru v Brně. AUTECO BS je partnerem této akce.